Doprovodný program

DatumZačátek Účinkující / popis
25. 11. 2022
pátek
16:00NO TIDDLERS / covery v akustické verzi
17:30WRAA DAP BAND / mladý brněnský big band hrající swing a jazz
18:00Zahájení adventních trhů s rozsvícením vánočního stromu zástupci radnice Brno-střed
19:30RANCH / country kapela
26. 11. 2022
sobota
14:30POULIČNÍ MUZICÍROVÁNÍ / flašinetář
16:30POHLEDY / folk-rocková kapela z Brna
18:00Zapalování 1. adventní svíce / duchovní prostor se zpěvem rorátů
19:00MORAVSKÉ SWINGOVÉ TRIO
27. 11. 2022
neděle
15:00POULIČNÍ MUZICÍROVÁNÍ / pojďte si s námi zazpívat lidové písně
17:00GREGILELE / mladý zpěvák ze Slovenska
18:30ANOTHER WAY / multižánrová kapela
30. 11. 2022
středa
16:00FALTBAND / ZUŠ Tišnov
17:00KAREL GOTT REVIVAL Morava
18:30DOOUŠEK / folk-jazzové skladby vlastní tvorby
1. 12. 2022
čtvrtek
15:30MŠ Chodská / O ztracené hvězdičce
16:30HAZAFELE / lidová muzika s nádechem cikánského a maďarského folkloru
18:30A.M.ÚLET / folk-rocková kapela
2. 12. 2022
pátek
15:30MŠ Vinařská
16:30PATRIK HAVELKA / muzikálový zpěvák
18:00POUTNÍCI / legendární kapela hrající bluegrass a country
3. 12. 2022
sobota
15:00Darebax acoustic / vlastní tvorba na kytaru
16:30Bezruký Frantík Quartet / brněnský folk
18:00Zapalování 2. adventní svíce / duchovní prostor se zpěvem rorátů
19:00ZKUSMETO / folková kapela z Kuřimi
4. 12. 2022
neděle
15:00BLACK UGANDA CHOIR / vícehlasý sbor recesistických textů
16:30BČO / lidová hudba
18:30ŽIVO / folk-indie
5. 12. 2022
pondělí
16:30Mikuláš/
zábavné odpoledne s nadílkou pro děti
7. 12. 2022
středa
16:30FOLKLORICA / lidovky a čardáše s osobitým drivem
18:30POPSMOG / folk-rocková kapela z Brna
8. 12. 2022
čtvrtek
10:30BONGÁČI / ZŠ A MŠ Křenová
16:30HAZAFELE / lidová muzika s nádechem cikánského a maďarského folkloru
18:30JUKI BAND / ragtimové, jazzové a swingové skladby ve vlastních úpravách
9. 12. 2022
pátek
15:00THE ADAMS SISTERS / dívčí trio, držitelky Autorské porty 2019 z Řevnic (folk & pop)
17:00PATRIK HAVELKA / muzikálový zpěvák
18:30ELLA S KAPELOU
10. 12. 2022
sobota
15:00CIMBÁLOVÁ MUZIKA GROSSIANKA
17:00MÁTA BRNO / acoustic-folk
18:00Zapalování 3. adventní svíce / duchovní prostor se zpěvem rorátů
19:00ENABLE / pop-rock
11. 12. 2022
neděle
14:30POULIČNÍ MUZICÍROVÁNÍ / pojďte si s námi zazpívat lidové písně
16:30KOLIBŘÍKŮV ÚLET / folková kapela s vlastní tvorbou
18:30BIG BAND MR. SWING / swingová a taneční hudba
14. 12. 2022
středa
10:30MŠ Měřičkova
16:00KATAPULT COVER BAND / rocková kapela
18:00BRNO GOSPEL CHOIR
19:30BRONX BEAT / rocková kapela z Brna
15. 12. 2022
čtvrtek
10:00ZŠ Antonínská
10:30MŠ Merhautova
15:00ZŠ Šitbořice Colorata
16:30CIMBÁLOVÁ MUZIKA JÁNOCH
18:30D.N.A. BRNO / brněnská folková kapela
16. 12. 2022
pátek
10:00ZŠ DIDAKTIS
11:00ZŠ Jasanová
15:30MŠ Modřice
16:00HŠ YAMAHA / Vánoce s Yamahou
17:00Nevermore & Kosmonaut / vesmírný folk
18:30DANA FITZ & GO / folk-rock
17. 12. 2022
sobota
15:00BLACK UGANDA CHOIR / vícehlasý sbor recesistických textů
16:30POHLEDY / folk-rocková kapela z Brna
18:00Zapalování 4. adventní svíce / duchovní prostor se zpěvem rorátů
18:30VÍNA / indie-folk
18. 12. 2022
neděle
14:30CIMBÁLOVÁ MUZIKA JÁNOCH
16:30DĚVČICE / folková kapela z Podolí u Uherského Hradiště
18:30Bezruký Frantík Quartet / brněnský folk
21. 12. 2022
středa
10:00ZŠ Bakalovo nábřeží
15:00BČO / lidová hudba
17:00KAREL GOTT REVIVAL Morava
18:30F.T.PRIM / brněnská folková skupina
22. 12. 2022
čtvrtek
15:00Česká mše vánoční "Hej, mistře" Jana Jakuba Ryby / koná se na Biskupském dvoře
17:00Lada Šimíčková & kapela / soudobá písňová akustická hudba s prvky šansonu
18:00Vyhlášení punčové stezky
18:30POHLEDY / folk-rocková kapela z Brna
23. 12. 2022
pátek
14:30POULIČNÍ MUZICÍROVÁNÍ / flašinetář
16:30Swing Brothers / swingové, jazzové, muzikálové či pop-rockové hity