Výsledky výběrového řízení

děkujeme za vaše přihlášky do výběrového řízení na pronájem stánků a prodejních míst na akci Advent na Zelňáku 2020.

V přehledu níže najdete jména vybraných žadatelů a jejich zařazení do příslušné kategorie.

Vybraným žadatelům bude zaslána Smlouva o zajištění prodejního místa a souvisejících služeb včetně dalších pokynů. Letos opět posíláme smlouvu s elektronickým podpisem prostřednictvím e-mailu!

Děkujeme za účast ve výběrovém řízení a přejeme hodně úspěchů.

Těšíme se na shledání na Adventu na Zelňáku.

PROVOZOVATELKATEGORIE
Jitka SalingerováMALÉ OBČ. – JÍDLO76587002
Radmila Šebelová MALÉ OBČ. – JÍDLO68760299
Precimat s.r.o.MALÉ OBČ. – JÍDLO28283759
Vítězslav ZoubekMALÉ OBČ. – JÍDLO86933396
Gabriela Bečicová MALÉ OBČ. – JÍDLO75646994
Love Patatas, s.r.o.MALÉ OBČ. – JÍDLO04995163
VALHOLL s.r.o.MALÉ OBČ. – JÍDLO50233807
VALHOLL s.r.o.MALÉ OBČ. – JÍDLO50233807
Michal KočařMALÉ OBČ. – JÍDLO75475481
Michal KočařMALÉ OBČ. – JÍDLO75475481
Ladislav UrbanMALÉ OBČ. – NÁPOJE61692301
Jan RadvanMALÉ OBČ. – NÁPOJE61080454
Hustopečská mandlárna s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE29372143
Včelco s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE36783455
Včelco s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE36783455
René BaruMALÉ OBČ. – NÁPOJE70460744
René BaruMALÉ OBČ. – NÁPOJE70460744
Martina HorváthováMALÉ OBČ. – NÁPOJE5161614
Richard PetrlaMALÉ OBČ. – NÁPOJE72378735
Tomáš UhnavýMALÉ OBČ. – NÁPOJE88653030
Xfactory Group s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE02193175
Joker Cider s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE03517462
MU+VV gastro s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE05589274
Tomáš PetraturMALÉ OBČ. – NÁPOJE76136949
Robert LangMALÉ OBČ. – NÁPOJE60525771
Ondřej LangMALÉ OBČ. – NÁPOJE88113124
Adam Vodička MALÉ OBČ. – NÁPOJE74108051
Adam Vodička MALÉ OBČ. – NÁPOJE74108051
Kamil MichnaMALÉ OBČ. – NÁPOJE70959471
Kamil MichnaMALÉ OBČ. – NÁPOJE70959471
OKOROK TRADE s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE05070988
Group 2M Company s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE05543029
2M Company s.r.o.MALÉ OBČ. – NÁPOJE27716031
Vít Martinák MALÉ OBČ. – NÁPOJE01313711
Adam KleinOBČ. - JÍDLO / VLASTNÍ 75724341
František CigánekOBČ. - NÁPOJE / VLASTNÍ10576665
Xfactory Group s.r.o.OBČ. - NÁPOJE / VLASTNÍ02193175
Jan RadvanOBCHODNÍCI61080454
PAJATEX s.r.o.OBCHODNÍCI63470268
Larisa AltracOBCHODNÍCI75893363
Michal VošahlíkOBCHODNÍCI61917401
KL-Trade, s.r.o.OBCHODNÍCI25544934
Renata SaxováOBCHODNÍCI60526998
Jiří WolfOBCHODNÍCI68193874
Kateřina HorováOBCHODNÍCI69203369
Mgr. Jiří Ruppert OBCHODNÍCI68367597
Mgr. Markéta RigováOBCHODNÍCI44987382
Mgr. Pavlína SigmundováOBCHODNÍCI70469008
Halina SteffkováOBCHODNÍCI73917419
Mgr. Pavel DvořákOBCHODNÍCI66954070
Kschwend s.r.o.OBCHODNÍCI29246415
Renata KschwendováOBCHODNÍCI74600885
MINACH s.r.o.OBCHODNÍCI27751945
Michal KočařOBCHODNÍCI75475481
Ludmila VečeřováŘEMESLA13696866
Ing. Vlastimila NepevnáŘEMESLA12192520
Miroslava DufkováŘEMESLA48853089
Mgr. Ludmila BednářováŘEMESLA49480642

PROVOZOVATELKATEGORIE
Břetislav VaňkátŘEMESLA62200488
Ivana SklenářováŘEMESLA45609501
BALINEUM, s.r.o.ŘEMESLA06351310
Vanda TrantinováŘEMESLA72403161
Dita FleischlingerováŘEMESLA47876905
JUDr. Vladimír FučíkŘEMESLA66215480
BEAUTY s.r.o.ŘEMESLA27700704
Pavel Matura ŘEMESLA88923223
Dagmar LachmanováŘEMESLA44190891
AmadeaŘEMESLA25968190
Jarmila BlahováŘEMESLA43446035
Petra PodzemskáŘEMESLA71720812
Ladislav Oujeský ŘEMESLA60585366
Ladislav Oujeský ŘEMESLA60585366
Miroslava ZatloukalováŘEMESLA15229009
Mystická mydlárna s.r.o.ŘEMESLA26834774
Emilie VítkováŘEMESLA43423337
Ludmila StudenáŘEMESLA45229121
Ing. Štěpánka DenkováŘEMESLA45837201
Jitka HrudičkováŘEMESLA64182339
Karel KňůrŘEMESLA45631441
Markéta PetráčkováŘEMESLA70935657
Zdeněk DvořáčekŘEMESLA66552966
Danuše HorkáŘEMESLA60529903
1BC manufactory s.r.o.ŘEMESLA06153020
Bc. Jana Skalská ObročníkováŘEMESLA4214129
Bohumila MošťkováŘEMESLA67592350
Marie JurčováŘEMESLA71796681
Jan ŠedaŘEMESLA87332108
Kateřina ZlámalíkováŘEMESLA04957709
JANA PALLE, s.r.o.ŘEMESLA04673611
Ing. Jaroslava KvasničkováŘEMESLA63460220
Boleslav PospíšilŘEMESLA75460882
Monika PejšováŘEMESLA75501414
Jakub RajtmajerŘEMESLA03811875
Noe s.r.o.ŘEMESLA48392880
Jan SoučekŘEMESLA18726241
Jan KaňovskýŘEMESLA10577025
Viktor ValešŘEMESLA75272466
Jan Šeda ŘEMESLA 11073403
Barbora Šedová BednářováŘEMESLA 66520606
Bc. Lenka SedláčkováŘEMESLA 75356198
Lucky Service s.r.o.VELKÉ OBČ. - JÍDLO24750417
CORIDA CZ,s.r.o.VELKÉ OBČ. - JÍDLO27911713
Zdeňka ZemanováVELKÉ OBČ. - JÍDLO74789775
Miloslava MarešováVELKÉ OBČ. - JÍDLO88118720
MU+VV gastro s.r.o.VELKÉ OBČ. - JÍDLO05589274
Anna KostínkováVELKÉ OBČ. - JÍDLO04273605
Dita MakovskáVELKÉ OBČ. - NÁPOJE07237740
František ŠedaVELKÉ OBČ. - NÁPOJE16225031
Lenka ŠimánkováVLASTNÍ OBCHODNÍCI75225727
KERAMIKA DUB s.r.o.VLASTNÍ ŘEMESLA 27832295
David Sekereš VLASTNÍ ŘEMESLA 86687361
Světlana HartVL. ŘEMESLA HL. PLOCHA69630216
Petr SmolkaVL. ŘEMESLA HL. PLOCHA60008091
Jan JankajVL. ŘEMESLA HL. PLOCHA13536907
David CharvátekVL. ŘEMESLA HL. PLOCHA64442977